נשים

 
מרכז כוכב נולד מזמין אתכן, נשים יקרות, לפעילות ספורטיבית מהנה ובריאה. לרשותכן עומדות שתי אפשרויות תשלום: כרטיסיה חודשית של 8 מפגשים או מנוי ללא הגבלה ל- 3 חודשים. השיעורים מתקיימים בסטודיו מקצועי בשעות הבוקר והערב. להלן תמצאו מידע חשוב אודות החוגים שאנו מציעים.
 

פילאטיס

 
פילאטיס הוא אימון גופני, שנועד לשפר את התפקוד הגופני ואת היציבה בחיי היומיום. השיעור עובד על חיזוק שרירים והארכתם, שחרור מפרקים, גמישות, שיווי משקל וקואורדינציה. בעצם, השיטה עובדת על שליטה ומודעות גופנית. השיעור מתבצע עם ציוד עזר: גומיות, כדורים, מקלות וכו'. שיטה זו מסייעת בהפחתת כאבים ונזקים גופניים שונים.
 

 

פלדנקרייז

 
שיטה המשלבת בין הגוף והנפש, ומטרתה היא לשכלל את יכולת התנועה של הגוף, לשכלל את הקשרים התנועתיים בין חלקי הגוף השונים, ובכך להגדיל את מגוון הפעולות של הגוף. השיטה מסייעת להפחתת כאבים ולריפוי של נזקים גופניים ומאפשרת שיפור משמעותי ביכולת הגופנית ללא מאמץ וכאב, מתוך הקשבה לגוף ולתחושות.
 

 

צפיפות העצם

 
שיטה המשלבת תרגילים המבוססים על הפעלת התנגדות ועומס על העצם במקומות שיש בהם בריחת סידן, ובכך מחזקים את העצם. תנועה היא טיפול למחלת האוסטיאופורוזיס, ומטרת השיעור היא להגמיש ולהאריך מפרדים באופן נכון, ובכך להגן על העצמות. השיעור מתבצע על מזרן, בשילוב אמצעי עזר: גלילים, כדורים ועוד.
 

 

עיצוב וחיטוב

 
עיצוב בטן, ירכיים וישבן. חיטוב למראה טוב יותר ולשיפור הבריאות הכללית. עיצוב שרירי הירכיים מעניק מראה טוב יותר לגוף ומשפר את היכולות הגופניות, לרבות הליכה, ריצה, עלייה במדרגות ועוד. חיטוב הבטן מתבצע על ידי אימון ממוקד לקבוצת שרירי הבטן, מה שתורם ליציבה נכונה, מניעת כאבי גב, צמצום היקפים וחיזוק שרירי קרקעית האגן.
 

 

זומבה

 
אימון ארובי לצלילי מוזיקה לטינית ומוסיקה בינלאומית. מטרת האימון היא לשרוף קלוריות באווירה סוחפת ודינמית. יתרונות השיעור: שריפת קלוריות, פיתוח סיבולת לב-ריאה, שיפור הגמישות והקואורדינציה. אין צורך ברקע בריקוד!
 

 

גיל הזהב

 

 

חוגים נוספים:

 
  • אירובי ועיצוב
  • פיטבול
  • ריקודי בטן
  • TRX
  • יוגה
  • ג'אז ומחול מודרני לנערות מגיל 18+

סדנאות הרזייה לנשים – חינם!


אנו מזמינים אתכן להירשם לסטודיו, וליהנות מאורח חיים מהנה ובריא יותר. לפרטים התקשרי: 072-3224767.

 
חוגים לנשים